עמוד הבית » אובדן כושר

ביטוח אובדן כושר עבודה

הוזלה בעליות ללא פשרות

הוזלת ביטוח אובדן כושר

ראשית, בהתחשב בכך שלמערכת הבריאות הציבורית בישראל יש בעיות שירות, עלינו לדעת שביטוח הבריאות בישראל הוא אחד הביטוחים החשובים.
לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח בריאות פרטי. עם יש לכם כבר ביטוח פרטי, אני אשמח לסיעה לכם בהוזלת ביטוח בריאות.
 
חוסכים בהוצעות על הביטוחים

אובדן כושר עבודה

אין ספק שמערכת הבריאות הציבורית של ישראל נמצאת בבעיה. תהליך פעילותו מאופיין בעומס כבד על בתי חולים, זמני המתנה ארוכים, שביתות, מחסור בכוח אדם ועימותים עם משרדי הממשלה. 
ישנן סיבות רבות לקשיי התנהגות, אך בסופו של דבר כולן נובעות מבעיה בסיסית, כלומר מבעיה תת תקציבית חמורה במערכת הציבורית. לכן חשוב שלכל אדם בישראח יהיה ביטוח בריאות פרטי.
אנחנו לא אוהבים לצאת  פראיירים, אבל בחלקים מסוימים בחיינו שילמנו כסף מיותר שיכול היה לשמש למטרות אחרות. עבור אנשים רבים תחום הביטוח מורכב ומסובך. הפחד שלהם מהלא נודע והרצון להיות מוכנים לכל מצב גורמים להם לפעמים להפריז במחיר ולהגיע למצבים של כפל ביטוחים. המשמעות היא בזבוז מיותר של כספים.
 

ביטוח אובדן כושר עבודה

כולנו מקווים לעבוד ולתפקד עד לפרישתנו מהפנסיה. למרבה הצער, קיימים מצבם בהם איננו מסוגלים להמשיך ולעבוד, עם כל הרצון הטוב, בשל מחלה, פציעה בעבודה או השפעה של מקום העבודה על יכולותינו התפקודיות. מה עושים אם נאלצים להפסיק ולעבוד מסיבות שאינן תלויות בנו? כיצד מבטיחים לעצמנו את איכות החיים לה הורגלנו עד כה? יש פתרון, והוא נקרא ביטוח אובדן כושר עבודה.

מה זה בדיוק אובדן כושר עבודה?

אובדן כושר עבודה ( א.כ.ע) הוא מצב שאינו בשליטת העובד ואשר מאלץ אותו להפסיק את עבודתו. למשל, פועל שנפל מגובה רב והפך לנכה, עבודה בסביבה של חומרים מסוכנים שגרמה למחלה קשה, קטיעת איבר בגוף ואפילו מצבי לחץ ומתח נפשי, כגון חרדות, דכאון וכדומה. מקרים כאלו, ואחרים, הם מצבים בהם העובד איבד את יכולתו לעבוד. הם יכולים להגרם בכל זמן ובכל מצב. לא די בכך, יכול להיות שהמציאות החדשה מאלצת את העובד להזדקק לתרופות מיוחדות, לטיפולים יקרים או לאביזרים, למשל כסא גלגלים, שיאפשרו לו להתנהל, לפחות בביתו. רבים הנקלעים למצבים כאלו, בהם אינם מסוגלים לתפקד יותר בעבודתם, מוצאים את עצמם עומדים מול בעיה קיומית. מחד, הם עדיים צעירים ובגיל בו תכננו להמשיך ולעבוד. מאידך, אין הם מסוגלים לעבוד ועליהם לדאוג להכנסה שוטפת וקבועה שתסייע להם לפרנס את עצמם ובני משפחתם. ביטוח אובדן כושר עבודה הוא למעשה הדרך האולטימטיבית והאפקטיבית ביותר להבטיח לעצמכם ולבני משפחתכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים, למקרים בהם תהיו זקוקים לכל הבטחה לעתיד נוח וטוב יותר.

 הצעת מחיר לאובדן כושר עבודה

 כדי להיות סמוכים ובטוחים כי במקרה הצורך תהיו מכוסים לחלוטין ואיכות החיים לה הורגלתם, אתם ובני משפחתכם, חשוב מאד לברר את המשמעות הכוללת של ביטוח אכ"ע. לצורך כך מומלץ לערוך השוואת מחירים אצל מספר סוכנויות ביטוח, להבין את ההשלכות, הכיסויים, גם המורחבים, מה הם כללים ומה הם מבטיחים לכם. זו נושא שאין להקל בו ראש, וחבל להגיע למצבים בו ברגע האמת תגלו שדווקא טיפול מסוים, ניתוח או תרופה אינם כלולים בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה שרכשתם.

בקשו הצעת מחיר לביטוח אובדן כושר עבודה, בצעו השוואת מחירים בין הביטוחים השונים הכוללים תחום זה והבטיחו לעצמכם עתיד שמכסה כל תרחיש אפשרי, מאחר והחיים, מזמנים לנו לעתים הפתעות שאם איננו ערוכים להן, הן עלולות להיות הרות גורל.

מעוניינים בהוזלת ביטוח?

השאירו פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם