עמוד הבית » ביטוח נסיות
ביטוח בריאות

ביטוח נסיעות

במהלך טיול בחו"ל אנו נחשפים למגוון סיטואציות אשר יכולות להסתיים בנזק כספי. גם אירועים פשוטים לכאורה כגון כאב שיניים אשר בארץ נפתרים ללא קושי, עלולים להפוך לסיפור יקר וכואב בעודינו שוהים בחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל נותן לכם את השקט הנפשי והידיעה כי הטיול לא יהפוך לאסון פיננסי אם תתקלו בבעיה בריאותית או אפילו אם תלך לכם המזוודה לאיבוד.

באתר זה תוכלו להשוות בין הצעות שונות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם חברות שונות ולהחליט מהי הפוליסה המתאימה לכם, ויש מה להשוות, מכיוון שפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל שונות בינהן מאד מבחינת המקרים אותן הן מכסות, ההרחבות אותן ניתן לרכוש וגובה הכיסוי המוצע.

ביטוח נסיעות לחו"ל – טיפים בקריאת פוליסת הביטוח

לפני רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב לקרוא בקפידה את פוליסת הביטוח המוצעת ולשים לב לנקודות הבאות:

גובה הכיסוי – מהו גובה הכיסוי המוצע? האם הכיסוי הוא כולל לכלל מקרי הביטוח, או מוגבל לפי סעיפים שונים? האם קיים כיסוי נפרד תחת סעיפי הוצאות אשפוז והוצאות רפואיות שאינן כרוכות באשפוז בביטוח נסיעות לחו"ל?

משך הביטוח וגיל – האם ביטוח נסיעות לחו"ל הנסקר מיועד לנסיעות קצרות? ארוכות? האם סעיפי הביטוח השונים מכסים את כל תקופת הביטוח? האם הביטוח ניתן להארכה בעת השהיה בחו"ל? אילו גילאים הביטוח מכסה?

כיסוי אבדן או גניבה – האם הביטוח מכסה מקרים של אבדן מזוודה או ציוד? האם קיימת הגבלה לסוג הציוד המבוטח או גובה כיסוי מירבי לפריט בודד? האם קיים כיסוי לאבדן מזומנים? האם קיים כיסוי לגניבה מתוך רכב, או גניבת הרכב עצמו בביטוח נסיעות לחו"ל הנסקר? האם הביטוח מכסה מקרים בהם יש צורך לשחזר מסמכים כגון דרכון או כרטיסי טיסה? האם ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה מקרים של פיצוי על איחור בהגעת מזוודה?

מחלות קיימות ותרופות הנלקחות באופן קבוע – האם קיים כיסוי למצבים של החמרה במצב רפואי קיים? מבוטחים רבים מגיעים לחו"ל ומגלים לאחר מעשה שביטוח נסיעות לחו"ל אותו רכשו למעשה אינו מכסה את המצב הרפואי אליו נקלעו עקב מצבים רפואיים קודמים, כולל כאלו שלא חשבו עליהם, כנטילת תרופות מסוימות באופן קבוע, ואפילו כאלו שלא ידעו על קיומן

מאפיינים מיוחדים לטיול המתוכנן – האם קיים כיסוי לפעילויות אותן אתם מתכננים בעת הטיול בחו"ל כגון סקי? טרקים? רפטינג? צלילה? האם קיים חשש שתזדקקו לשירותי חילוץ, הצלה או מילוט?

כיסויים והרחבות נוספים הניתנים לרכישה – במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש בתשלום נוסף הרחבות שיכללו תחת מטריית הכיסוי במצבים שונים. בידקו שחבילת ההרחבות מתאימה למצבכם הבריאותי, וסוג הטיול אותו אתם מתכננים. אנשי עסקים, שימו לב לאופציית ההרחבה המיועדת לאנשי עסקים.

פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל המוצעות שונות זו מזו באופן ניכר, חשוב להקפיד ולהשוות בין הפוליסות השונות לפני רכישת הפוליסה המתאימה ביותר עבורך וזכרו – לא תמיד הזול ביותר הוא המשתלם ביותר! פוליסה זולה היא יותר "נעימה" וקלה לתשלום אולם באופן דומה, גם מכסה מגוון מצומצם יותר של אירועים ביטוחיים בחו"ל.

 

 

מעוניינים בהוזלת ביטוח?

השאירו פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם