עמוד הבית » כללית פלטינום

כללית פלטינום

בישראל של היום כבר אפשר למצוא לא מעט אפשרויות לרכישת ביטוח בריאות. אם בעבר לא היו בישראל מספר רב יחסית של קופות חולים, הרי שהיום אפשר לראות כיצד התחרות בין 4 קופות החולים של ישראל עוברת גם לתחומים של הצעות ביטוחים שונים. ביטוחים אלו אמורים להעניק למבוטח אפשרויות רבות וגדולות יותר על מנת שברגע האמת הוא יוכל להרגיש כיצד אין הוא סובל מתורים ארוכים לטיפולים או משירותי בריאות ברמה נמוכה יחסית. כך מוצעת לרבים מאזרחי ישראל אפשרות להצטרף לתכנית של כללית פלטינום המציעה כיסויים שונים שאמורים להטיב עם המבוטחים השונים. בין התחרות הרבה שמציגות קופות החולים השונות אפשר לראות כיצד כל יתרון שמציגה פוליסת ביטוח בריאות מסוימת הוא כזה שראוי לבדוק אותו.

תכנית שיצרה הקופה למטרה של כיסוי רפואי מורחב

נראה כי לא נפתיע אף אחד אם נצביע על העובדה שכל אחד ישמח לראות כיצד הכיסוי הביטוחי שלו הוא כמה שיותר רחב. ההתמודדות עם מערכת הבריאות של ישראל היא דבר שיכול להיות מקומם מאוד אם אנו לא זוכים בכל השירותים הבריאותיים שאותם אנו צריכים. לכן חשוב מאוד לכל אזרח לראות כיצד הוא ובני משפחתו יכולים להיות רגועים ברגע שהם סובלים ממחלה קשה או במקרים שבהם יש צורך בהשתלות, ניתוחים וכיו'. כללית פלטינום מציעה למבוטחים בה כיסוי רפואי מורחב עבור המשפחה, וניתן לראות כיצד במסגרת ביטוח זה יכולים המצטרפים החדשים לרכוש את הפוליסה גם מבלי שיידרשו לספק הצהרת בריאות וגם בלי כל הגבלת גיל. כך, כיסוי רפואי מורחב ואיכותי יחד עם עלות סבירה הם דברים שיכולים לעניין רבים.

בדיקה יסודית שתדגיש בדיוק מה כולל הביטוח בפועל

ברגע שמוצעת פוליסת ביטוח בריאות מסוימת הרי שיש לבדוק לעומק מה היא בדיוק כוללת. עם כל הכבוד לפרסומים שיווקיים שונים הרי שרק בדיקת סעיפי הפוליסה, העקרונות שלה והתנאים שהיא מציגה למבוטח הם אלו שיכולים להעניק שקט נפשי לעתיד הרחוק. בכל הקשור למוצר ביטוחי חשוב כמו כללית פלטינום יכולים המתעניינים לראות כיצד הם יכולים ליהנות משירותי בריאות מיוחדים ומהנחות שונות. ביטוח זה מציג כיסוי נרחב בתחומים רבים של שירותי הבריאות כמו למשל טיפולי שיניים בתנאים מטיבים, סל הריון מורחב, שירותי אופטיקה לילדים, טיפולים אסתטיים, תרומת ביציות ממדינת חוץ, הבראה ליולדת כבר מהילד הראשון, ניתוחים פרטיים, השתתפות בהוצאה על נסיעה באמבולנס ועוד.

ההטבות השונות שנוצרו לאחרונה עבור המבוטחים השונים

מגוון רחב של הטבות שמציגה פוליסה מסוימת יכול לעשות את ההבדל בינה לבין פוליסות שאינן איכותיות דיין. כשבוחנים פוליסות שונות מנסים לראות האם מדי פעם מתווספות הטבות חדשות שממשיכות להדגיש עד כמה מדובר בפוליסה בעלת כיסוי מרשים. בכל הקשור לחידושים של כללית פלטינום הרי שאפשר לראות כיצד הטבות שונות התווספו להן לאחרונה ובכך הן מציגות רמת כיסוי שיכולה להתאים ללא מעט אנשים. בין ההטבות אפשר למצוא בדיקות הריון שלגביהן מקבלת הנבדקת הנחה נוספת מעבר להנחות בתכנית הפלטינום, הגבלת השתתפות עצמית לסכום נמוך בכל הקשור לניתוחים פרטיים בארץ, הגדלת הנחה משמעותית לטיפולים אורתודנטים למי שעדיין לא מלאו לו 18, ועוד.

מעוניינים בהוזלת ביטוח?

השאירו פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם